toomuchhh1 toomuchhh1 11-01-2021 Mathematics contestada Jane bought seven cards and seven chocolate boxes for her seven friends. The cards cost total $14, and the boxes cost total $35. How much was her total bill? Use multiplication How much did one card cost? Use division One chocolate box? Use division