Mary and Rose ought to buy some chocolates and candies. Mary paid Php 198
for 6 bars of chocolates and 12 pieces of candies. Rose bought the same kinds
of chocolates and candies but only paid less than Php 100. Suppose each piece
of candy costs Php 4, how many bars of chocolates and pieces of candies could
Rose have bought?