whoknowk whoknowk 10-02-2021 Mathematics contestada at a local gym you can either pay $90 for a monthly pass then pay for dollars each time you go to the gym or you can pay $13 each time you go with no monthly pass fee if you're going to the gym 17 times in a month which option is better​