jeie70hs jeie70hs 11-02-2021 Mathematics contestada Sienna sells bottles of her homemade lemonade at a rate of $3 for a 6-pack. At this rate, how much would it cost for 15 bottles? Assume Sienna will allow you to buy individual bottles at the same rate. For this