Respuesta :
Answer:
£9.80 each
Step-by-step explanation:
49/5 which is 9.80
Answer:
if five usb stick cost= £49
so the value of 1 usb = 49/5
cost of 1 usb stick =£9.8
Answer:
£9.80 each
Step-by-step explanation:
49/5 which is 9.80
Answer:
if five usb stick cost= £49
so the value of 1 usb = 49/5
cost of 1 usb stick =£9.8