caydenck20099 caydenck20099 12-02-2021 Mathematics contestada To prepare for school you need 3 notebooks for $1.09 each, 2 boxes of pencils for $2.68 each and a pack of markers for $0.89. How much will this cost? ASAP ill give brainliest