Seudónimo Seudónimo 10-11-2016 Mathematics contestada a grocery store that sells three different quantities of sugar a one pound bag cost $1.10 a,pound bag cost $1.98 and 3 pound bag cost $2.85 travel the unit cost changes as the quantity of sugar increases