idalyplayz13 idalyplayz13 10-03-2021 Mathematics contestada Regular Sire (12 ounces) Cont: $3.19 Family Sire (18 ounces) Cost: $4.69 What is the unit rate (per ounce) for regular size box of either cereal round to the nearest hundredths place value