jaelyngrindall07 jaelyngrindall07 10-03-2021 Mathematics contestada Titus bought 2.4 pounds of apples for $1.50 per pound. He also bought 2.5 pounds of cookies for $2.50 per pound. Titus gave the cashier $20 for the apples and cookies. How much change did he receive?