Two students spent the same amount of
money on their lunches and got the same
number of toppings. One bought a steak
burger and paid $3.80 plus $0.40 for each
topping. The other bought a hamburger
and paid $3.20 plus $0.60 for each
topping. How many toppings did each
student get?