5) Mutti company produces two joint products: tomato paste and tomato sauce. From the common process emerge the joint cost of $200,000 which yields 2,000 units of tomato paste and 1,000 units of tomato sauce. Tomato paste can be sold for $100 per unit. Tomato sauce can be sold for $120 per unit. How much of the joint cost will be assigned to the tomato paste if joint costs are allocated on the basis of relative market values