fsavannah070 fsavannah070 10-05-2021 Mathematics contestada What is the unit price for an ounce of coffee if a 120-ounce package costs $9.60? O $0.08 per ounce O $0.80 per ounce O $1.25 per ounce O $110.40 per ounce