Yasmin Co. can further process Product B to produce Product C. Product B is currently selling for $34 per pound and costs $26 per pound to produce. Product C would sell for $61 per pound and would require an additional cost of $22 per pound to produce. The differential cost of producing Product C is a.$22 per pound b.$34 per pound c.$61 per pound d.$26 per pound