laysiaways laysiaways 12-08-2021 Mathematics contestada Two families go to a shake shack. The Johnsons order four fires and six cheeseburgers for $52. The Liauttads order three fries and two cheeseburgers and pay $24. How much is a cheeseburger?Show work please! :)