zara62allen zara62allen 10-09-2021 Mathematics contestada Three loaves of bread and two jars of peanut butter cost $5.49. Four loaves of bread and three jars of peanut butter cost $7.75. Find the price of a loaf of bread and a jar of peanut butter.