chrisleyjeanleon7 chrisleyjeanleon7 10-10-2021 Mathematics contestada Maggie spent $4.05 dollars on cheese and fruit at the farmer's market. She bought 1/8 pound of apples,1/4 pounds of pears,and 1.25 pounds of bananas. If fruit cost $0.80 per pound ,how much did Maggie spend on cheese?