Your school is planning a held trip to the 200. There are two different bus companies that the school can use. The school wants to know how many students,' s will need to go in order for Bus 8 to be more expensive than Bus A Bus A costs $40 rental fee plus $4 for each student. Bus B costs a $100 rental fee plus $2 for each student