jjohnson59555 jjohnson59555 10-11-2021 Mathematics contestada Wednesday A small package of 12 pencils costs $2.04. A large package of 60 pencils costs $9.60. Which is a better deal? How do you know? You can use a calculator but you must show your work and explain your thinking.