LIFO stands for Last in First out, essentially stating that the most recent products produced or purchased are the first to be sold or expensed. So lets list the quantity, dates, and prices in an ordered fashion.
June 1: 150 units $825
June 10: 200 units $1,120
June 15: 200 units $1,140
June 28: 150 units $885
Total: $3,970
What we know from the question is that only 200 units arrived. This plus the fact that we know we must use the LIFO method means that only the first 200 units arrived. So we get rid of every other unit cost in order to find ending inventory. So, lets find what's left.
150 units from June 1st: $825
50 units from June 10th: $1,120 / 200 = $5.6 per unit * 50 units = $280
$825 + $280 = $1,105
This means that the answer is going to be A - $1,105.
I hope I've helped! :)