contestada

Using the following prices, calculate the unit price to determine how much it would cost for 7 muffins and 14 juice boxes. $7. 74 for 6 muffins $5. 52 for 8 juice boxes a. $18. 69 b. $19. 89 c. $21. 91 d. $26. 52 Please select the best answer from the choices provided A B C D.