Plzhelphout Plzhelphout 12-12-2021 Mathematics contestada You have at most $10 to spend on notebooks and markers. Markers cost $1 each, and notebooks cost $1.25 each. You want to buy at least 5 items. Write an inequality that represents this situation. Identify and interpret two solutions.