Respuesta :

Answer:$680

(if you ment $4.80 then it is $6.80, but i did not know just move your decimal

Step-by-step explanation

first you have to find the cost of one mango so you divide 480 by 12. You should get 40 (or .40 depending on the decimal.)then you do 40×17 and you should get 680 (again 6.80 depending on the decimal