paytonjones365 paytonjones365 14-01-2022 Mathematics contestada solve using unit rates. . David gets paid $36 for 4 hours of work. Kevin gets paid $55 for 6 hours of work. How much does each person get paid per hour and who gets paid more David: s Kevin: S Who gets more per hour?