PLEASEEE ASAP! I WILL CHOOSE BRAINLIST! I HAVE 5 MORE MATH QUESTIONS! Mackenzie buys 13 bottles of apple juice at the corner store for a total cost of $9.23. Assume each bottle of juice is the same price. If c represents the total cost in dollars and cents of the juice for any number, j, of bottles of juice