qts69 qts69 10-06-2022 Mathematics contestada Mrs. Lola and Mr. John bought tacos and burgers for lunch 2 days in a row. One day they bought 4 burgers and 3 tacos for $269, the next day they bought 5 burgers and 4 tacos for $347. How much does each taco and burger cost?Help please