jillian runs a cupcake shop where she sells cupcakes for $1 each. she employs five people, each of whom worked a total of 500 hours last year; she paid them $10 per hour. her costs of equipment and raw materials add up to $75,000. her business ability is legendary, and other companies have offered to pay jillian $100,000 to come to work for them. she also knows she could sell her cupcake shop for $150,000. the bank in town pays an annual interest rate of 3% on all funds deposited with it.