Seudónimo Seudónimo 11-03-2017 Mathematics contestada 6TH GRADE MATHEMATICS RATES & RATIOS DONT ANSWER IF YOU DONT KNOW Which is the best buy: $4.08 for a 16-ounce box of cereal, $4.50 for an 18-ounce box of cereal, or $5.39 for a 22-ounce box of cereal?