6TH GRADE MATHEMATICS RATES & RATIOS

DONT ANSWER IF YOU DONT KNOW

Which is the best buy: $4.08 for a 16-ounce box of cereal, $4.50 for an 18-ounce box of cereal, or $5.39 for a 22-ounce box of cereal?