Angeldemon6804 Angeldemon6804 10-11-2017 Mathematics contestada Which of the following has the lowest unit price? A. 20 lbs for $16.20 B. 26 lbs for $23.40 C. 24 lbs for $18.72 D. 22 lbs for $18.70