A grocery store sells cashews for $15.00 per kilogram and pecans for $10.00 per kilogram. How many kilograms of each should be mixed in order to get 20 kilograms of a mixture worth $12.00 per kilogram?
A. 12 kilograms of cashews and 8 kilograms of pecans
B. 10 kilograms of cashews and 10 kilograms of pecans
C. 8 kilograms of cashews and 12 kilograms of pecans
D. 6 kilograms of cashews and 14 kilograms of pecans