Divide 2.48 by 10 to find the price of 1 slice. = 0.248
Do the same with the other price.
3.18 / 12 = 0.265
The best one to get would be the 10 cheese slices because a single slice is cheaper than the single slices for the 12 slices.
hope this helped! (: