A firm produces 500 units per week. it hires 20 full-time workers (40 hours/week) at an hourly wage of $15. raw materials are ordered weekly and they costs $10 for every unit produced. the weekly cost of the rent payment for the factory is $2,250. how do the overall costs breakdown