Respuesta :
It would be $4.20
I say this because if you do 3.6 divided by 6 to find the amount that it costs per one cake... which is $0.60 then do .6x7 and you'll get 4.20
I say this because if you do 3.6 divided by 6 to find the amount that it costs per one cake... which is $0.60 then do .6x7 and you'll get 4.20