paojesus1509ozfoyo paojesus1509ozfoyo 11-10-2021 Mathematics contestada You are installing solar lighting units alongs the driveway to your house. Each unit is on sale for $12. You purchase 15 units. show how you can use the distributive property to find the total cost of the lighting units mentally.