gracienotfound1 gracienotfound1 13-01-2022 Mathematics contestada I bought apples and oranges at the store in a ratio of 3 apples to 4 oranges. if I bought 6 more oranges than apples, how many tool pieces of fruit did I buy? please help I need answer asap!!!